Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Reklamační podmínky
Reklamační podmínky

TEMPLATE - NENÍ HOTOVÁ VERZE

Odstoupení od smlouvy

Všechny výrobky prezentované na tomto webu jsou vyráběny na zakázku a dle zadání zákazníka. Z tohoto důvodu nelze uplatnit běžné ustanovení o odstoupení od smlouvy při koupi zboží na internetu. Zakázku lze po dohodě zrušit, ale pouze do tří dnů od uzavření zakázky. Pokud jste převedli peníze na náš účet, budou Vám v tomto případě vráceny v plné výši. Po uplynutí lhůty 3 dnů od uzavření objednávky není možno zakázku zrušit ani od smlouvy odstoupit.

Doživotní záruka a reklamace

Na všechny výrobky dáváme standardní 2letou záruku. Naše výrobky jsou dělané tak, aby měly výrazně delší životnost než výrobky běžné. Jsou pevnější, šité pevnými nítěmi a nejsou ošizené.

Pokud se Vám kdykoliv roztrhne šev, upadne nýt nebo něco podobného, tak prosím zavolejte, budeme se snažit vyjít vstříc - i ten nejlepší výrobek potřebuje péči a servis.

Pozor, o výrobek je samozřejmě nutno pečovat, ke každému výrobku je od nás přiložen lísteček s instrukcemi. Záruka se samozřejmě nevztahuje na běžné opotřebení výrobku a vady způsobené špatnou nebo nevhodnou péčí.

Zejména se jedná o tyto jevy: fleky od deště a namočení, vyšlisování nebo změna barvy sluncem a povětrnostními vlivy, vrypy od nehtů, kamenů a jiných ostrých předmětů, protržení podšívky nebo kůže samotné ostrým předmětem, utržení části výrobku silou, "rozhýbání" kůže běžným používáním apod. 

Při reklamaci zakoupeného zboží prosím zašlete reklamované zboží na adresu naší provozovny nebo zákaznické linky. K zásilce nemusíte nic přikládat, protože my si naše výrobky poznáme, jen na lístek popište vadu. Zboží prosím zabalte do obalu, aby se při přepravě nepoškodilo, nezmoklo apod.

Po vyřízení reklamace Vám zašleme na naše náklady opravené nebo nové zboží zpět maximálně do 30 dnů ode dne přijetí reklamace. V případě, že nebudeme moci dodržet tuto lhůtu, spojíme se s Vámi a domluvíme kdy bude věc hotová.

© 2016-2022 Angelic Inspiration - dáváme Vašim kočárkům osobnost
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz